Zúčastnil jsem se besedy, které se zúčastnil také kandidát francouzské Národní frontyJean-Pierre Hottinger

„Současná EU opakuje historii, kdy již francouzský maršál Pétain s Hitlerem chtěli budovat Novou Evropu bez hranic a v roce 1941 o tom dokonce v Paříži proběhla výstava. Tehdy Hitler požádal právníka Waltera Hallsteina, aby vypracoval pravidla pro fungování Nové Evropy, kde by občané nerozhodovali o ničem. K tomuto plánu se po druhé světové válce vrátili Američané a Walter Hallstein se nakonec stal prvním předsedou Evropské komise… Dle dokumentů, které v Americe zveřejnili v roce 2000, byli otcové evropské integrace Jean Monnet a Robert Schuman placeni z peněz CIA. Američané podporovali vznik evropské federace“ – tyto a další fakta zazněla na včerejší veřejné besedě Konzervativní Akce D.O.S.T., které jsem se jako host zúčastnil já a kandidát francouzské Národní fronty v nadcházejících volbách do parlamentu Jean-Pierre Hottinger.
Instituce EU jsou naprosto nedemokratické. 28 komisařů není voleno občany, přitom oni mají monopol na vytváření legislativy, kterou se pak řídí členské státy EU. Evropská centrální banka (ECB) si dělá s penězi, co chce a prezident ECB Mario Draghi pracoval pro Goldman Sachs.
EU má negativní vliv také na na francouzskou ekonomiku. Sedm milionů lidí je nezaměstnaných ve všech kategoriích a 11 milionů lidí žije v chudobě. 200 farem bankrotuje každý týden. Dluhy Francie jsou 2200 miliard euro, tedy 93 procent HDP. Euro vytváří nezaměstnané. Euro totiž nevyhovuje všem ekonomikám, protože ty jsou rozdílné. Euro nejvíce vyhovuje Němcům.
Francouzi v roce 1957 nehlasovali v referendu o vstupu do Evropského hospodářského společenství (EHS). Slibovalo se zachování národní suverenity, plná zaměstnanost a prosperita. Nic z toho EU nepřináší. Když Francouzi hlasovali proti Evropské ústavě, tak poté přišel Sarkozy a Merkelová s Lisabonskou smlouvu, která obsahovala to samé, pouze byly přečíslovány paragrafy.
V Bruselu se v roce 2016 rozhodlo, že Francie má měnit své regionální uspořádání. Je to základ pro euroregiony, kdy zaniknou státy a jednotlivé regiony budou v Evropě regionů komunikovat přímo s Bruselem bez národních vlád. V Bruselu je 30 tisíc lobbistů, kteří prosazují legislativu vyhovující korporacím.
Mezi záměry imigrace je i tlak na snížení mezd pro evropské pracovníky. Česká republika to nemůže dlouho vydržet. Buď vystoupí, nebo zaplatí, což souvisí s povinnými kvótami z Bruselu a návrh na pokuty.
Ve volbách ve Francii oligarchie nechtěla Fillona, protože je to katolík a protože by dobře vycházel s Putinem, tak přišla s příběhem, že platí své manželce. Fillon přitom nedělal nic nelegálního, jelikož poslanci ve Francii mají právo zaměstnávat své manželky.
Emmanuel Macron se objevil v politice až v roce 2014, před tím pracoval v bance Rothschild. Když byl ministrem hospodářství Francie, tak zvýšil nezaměstnanost a zadlužení Francie. V kampani byl financován Rothschildy a byl podporován NATO.
Macron na začátku neměl žádný program. V kampani použil gymnazisty, kteří navštívili 300 tisíc Francouzů a kteří sbírali data. Z dat mu prostřednictvím data processingu vyšla nejoblíbeněšjí slova, která pak používal ve svých projevech.
Macron měl masivní podporu všech mainstreamových a tedy proevropských médií. Jeho voličská základna tvoří ale pouze 24 procent Francouzů čili nebude mít většinu ve francouzském parlamentu.
Síla, která se proti vlasteneckým silám pustila, je ohromná. Bruselští vítači migrantů bojují o všechno jako krysy zahnané do kouta. Tzv. elity musí prohrát, otázka je jen kdy. Alternativou k oficiálním médiím je internet a sociální sítě. Elity se budou snažit ale tato svobodná média potlačit.
Důležité pro evropské vlastence bude navázat spolupráci s Donaldem Trumpem. Současná evropská integrace zkrachovala. Evropské národy jsou pro Brusel nepřítelem, cílem je vytvořit multikulti superstát a zničit národy.
Probíhá také rozvrat rodiny. Více než polovina dětí se rodí mimo manželství. Rozvrat společnosti totalitnímu superstátu v Bruselu vyhovuje, protože pak lidi lépe ovládá. Nyní vznikla aliance nadnárodních korporací a finančníků s liberální levicí a pravicí proti patriotům. Elity chtějí vytvořit nový globální světový pořádek.
Sobotkova vláda přijímá imigranty dobrovolně, mimo kvóty z EU. To je velmi nebezpečné. Tito lidé jsou v první fázi umísťováni v Havířově, Předlicích, Brně a Jaroměři, což Sobotka veřejně potvrdil. Existuje dokonce veřejný tendr na pronájem bytů pro vládní migranty, kam jsou přihlášeny i bývalé RPG Byty Zdeňka Bakaly, nyní Residomo. A vládní podpora muslimským migrantům pokračuje, když v roce 2015 zamítli Babiš, Sobotka i Bělobrádek návrh hnutí SPD na zákaz propagace práva šaría na území ČR.
Více v reportáži Parlamentních listů zde: http://www.parlamentnilisty.cz/…/Dlouho-nevydrzite-Bud-prij…
Co si o tom všem myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte. Přeji hezký den

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.