Zítra se zase uvidím s Marine Le Pen a dalšími celosvětovými lídry v boji proti islamizaci, imigraci a za přímou demokracii

Zítra se zase uvidím s Marine Le Pen a dalšími celosvětovými lídry v boji proti islamizaci, imigraci a za přímou demokracii – čeká mě jménem našeho hnutí SPD opět skvělé pracovní setkání s našimi zahraničními kolegy poslanci, přáteli a zároveň členy naší evropské frakce MENF (Evropa národů a svobody), které je SPD jako zástupce za Českou republiku členem, konkrétně se zase uvidím s Marine Le Pen – předsedkyní francouzské Národní Fronty, Geertem Wildersem – předsedou holandské Strany pro svobodu (je na něj islamisty uvalena fatwa za jeho protiislámské názory), Heinzem-Christianem Strache – předsedou rakouských Svobodných FPÖ (největší rakouská opoziční parlamentní strana), Matteo Salvinim – předsedou italské strany Liga severu (Lega Nord), Tomem Van Griekenem – předsedou belgické Vlaams Belang a dalšími.

Naše frakce pořádá v italském Miláně velkou mezinárodní konferenci za přítomnosti médií a hostů z celého světa. Přineseme Vám podrobné informace včetně fotografií.
Na konferenci vystoupím jménem SPD jako jediným zástupcem za Českou republiku s projevem v angličtině, stejně jako všichni výše uvedení předsedové evropských parlamentních stran. Spolu se mnou se setkání zúčastní také místopředseda SPD Radim Fiala.

Prosazujeme společně v celé Evropě přímou demokracii, spravedlnost, trváme na prosazovaní národních zájmů a odmítáme stávající diktát Bruselu. A samozřejmě je naše frakce v celé Evropě zdaleka nejviditelnějším, nejautentičtějším a nejsilnějším zastáncem odmítání nezákonné imigrace a islámu. Jsem hrdý na to, že naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) je oficiálním partnerem Marine Le Pen a dalších velkých evropských demokratických parlamentních politických stran a jsme společně členem jedné společné evropské frakce prosazující program jako naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Co si o tom myslíte Vy? A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte.
A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, elektronický formulář je na www.spd.cz
Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám ve všem daří.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.