Vystoupil jsem v druhé části pořadu Události, komentáře na ČT

Včera večer jsem vystoupil v druhé části pořadu Události, komentáře na ČT na téma rozhodnutí Evropského soudního dvora, který odmítl žalobu Maďarska a Slovenska proti kvótám na imigranty. Evropský soud otevřeně řekl, že hra na demokracii a národní suverenitu a potvrdil názor Merkelové, Macrona či Sobotky, že malé východoevropské země jsou lokajové, kteří musí povinně držet hubu a krok, a s jejich zeměmi si můze bruselská elita libovolně nakládat. Ano, na základě lisabonské smlouvy, kterou za občany ČR odsouhlasili politici ostatních stran včetně ODS, musíme bohužel poslouchat Brusel. Systémovým řešením tohoto diktátu je pouze vystoupení z EU. Zůstat v EU pro nás znamená islamizaci, definitivní ztrátu suverenity, budeme nadále lacinou montovnou pro nadnárodní firmy a odpadkovým košem pro nekvalitní potraviny. My v SPD prosazujeme referendum o vystoupení z EU, aby sami naši občané mohli rozhodnout o budoucnosti ve své zemi. Tento náš návrh nám však ČSSD, hnutí ANO, KDU-ČSL, ODS, TOP09 neustále ve Sněmovně zamítají. Proti mně ve studiu seděli poslanci ČSSD a TOP09. Moje vystoupení si můžete přehrát zde od 39:40 min.: http://www.ceskatelevize.cz/i…/1096898594-udalosti-komentare
Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.