Vlastenectví, pravicový nacionalismus, neofašismus

Média a politický mainstream nám schválně převrací znaménka a z extrémismu dělají normu a naopak. Přičemž fašismus, nacismus, xenofobie, rasismus nebo pravicový nacionalismus se staly dnes záměrně nadávkami pro ty, kdo jsou vlastenci.

Přitom nacionalismus můžeme dnes přeložit jako národovectví – tedy to, čemu vděčíme v 18. a 19. století za zformování moderního českého národa, které vyvrcholilo vznikem ČSR. V tomto ohledu nemůže mít nacionalismus negativní význam, jelikož mít rád svůj národ a zemi je legitimní a většinová idea.

Naopak extrémní ideou, tedy vybočující z normy, je idea rozpuštění národního státu a národa v multikulturní Evropě, to je to, co prosazuje současná česká vláda a některé opoziční strany – to je skutečný extrémismus poškozující naše národní zájmy. Je to okrajový názorový proud ve společnosti – tedy dle definice extrémní.

Vlastenec v naší zemi nemůže být neofašista nebo neonacista ve smyslu obdivovatele a propagátora hitlerovského nacismu a to z jediného důvodu. Jelikož vlastenec a člověk, který je hrdý na naši zemi a na naše předky, nemůže nikdy sympatizovat s nacisty, kteří naši zemi okupovali a tisíce vlastenců umučili nebo povraždili.

Dnes se ovšem setkáváme se zmatkem, který dělají jak média, tak politologové – v prvé řadě hitlerovský nacismus a jejich pohrobky neonacisty řadí ke krajní pravici – což je nebetyčná hloupost. Nacisté byli nacionální, tj. národní socialisté, kteří vzývali stát a vůdce, tzn. je to typicky kolektivistické učení, které podřazovalo jednotlivce společnosti. Nacismus je tedy socialismus dovedený do extrému, v němž jednotlivec ztrácí práva ve prospěch společnosti.

Skutečně pravicový extrémismus bychom z mého pohledu našli spíše v extrémních konzervativcích, kteří naopak vzývají ničím neomezenou svobodu jednotlivce a to bez ohledu na práva ostatních. Typickým extrémistou byl americký senátor McCarthy, který inicioval v USA vykonstruované politické procesy proti nepřátelům státu. Nebo někteří politici USA, kteří iniciovali v zahraničí puče proti legitimním vládám či prosazovali ustavení pravicových diktatur vraždících desetitisíce lidí – příkladem je chilský diktátor Pinochet.

A za naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) jasně říkám, že my odmítáme jakýkoliv nacismus, fašismus, rasismus, xenofobii i extrémismus – to co prosazujeme je skutečná demokracie, přímá demokracie, tedy systém, kde jsou politici přímo odpovědní občanům a zároveň občané mají možnost přímo politiku ovlivňovat. A odmítáme současný nefunkční systém, kde vládnou lobbisti a stranické oligarchie bez přímé odpovědnosti k občanům, čehož výsledkem je totálně zadlužená a rozkradená republika.

A přijďte všichni v sobotu 6.února ve 14h na Václavák – naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) pořádá svojí první samostatnou demonstraci v historii, přijďte říct vládě, médiím i veřejnosti, že je nás opravdu hodně kdo si přeje: NE islámu, imigrantům a neodpovědným politikům a rozkradené zemi a ANO referendu o vystoupení z EU, bezpečné zemi, přímé demokracii a ochraně národních zájmů – PROSÍM SDÍLEJTE!
Vystoupí Tomio Okamura, hudebník Aleš Brichta, herec Ivan Vyskočil, místopředseda SPD a poslanec Radim Fiala, písničkář Pepa Nos, poslanec Jaroslav Holík a další – přijďte všichni v sobotu 6.února v 14h do Prahy na Václavské náměstí dolů na Můstek.
Aleš Brichta nejen promluví, ale také zahraje naživo své hity Cizinec ve vlastní zemi a Červená, modrá, bílá a zahraje i Pepa Nos a to písničku Nedej se! Na demonstraci vystoupí z Německa také aktivista Zdeněk Chytra, který žije v Berlíně, a sdělí nám poslední vývoj v Německu a popíše velmi negativní zkušenosti s imigranty. Pořádá naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). PROSÍM SDÍLEJTE VŠEM VAŠIM PŘÁTELŮM ať je nás co nejvíce a pozvěte je: https://www.facebook.com/events/1531252113834799/

Tento měsíc jste viděli, jak Sněmovna shodila 100 tisíc vašich podpisů pod petici SPD za vypsání referenda o vystoupení ČR z EU pod stůl. Nedávno jste viděli, jak vláda proti vůli občanů schválila přijetí prvních několika tisíc nezákonných imigrantů z muslimských zemí do ČR, z nichž první mají přijet již letos – a to vše na úkor peněz pro naše vlastní potřebné občany.
A dnes pro vás mám návrh: teď je čas, aby politici uviděli, co vy na to! Začíná jít o všechno!

Přijďte, protože jste v loňskem roce sami byli svědky toho, jak vás politici přesvědčovali o tom, že se nás imigrační krize netýká. Přijďte, protože nesouhlasíte s kapitulací před diktátem Bruselu a to, že nyní proti vaší vůli kvůli vládě a EU budeme muset povinně přijímat nelegální imigranty. Tato demonstrace je pro ty, kteří ví, že co si neuděláme sami, to nemáme. Naše svoboda, prosperita a bezpečnost nejsou zadarmo, musíme si je bránit a první únorová sobota má ukázat manipulujícím médiím a lhostejným politikům, že jsme tady a že se budeme bránit!

V této souvislosti se mne ptáte, proč neděláme demonstrace společně s pučisty z Úsvitu a Blokem proti islámu, který se s nimi dal dohromady. Vysvětlení je jednoduché. S pučisty a zrádci z Úsvitu, které v současnosti řídí Vit Bárta z Věcí veřejných, opravdu spolupracovat nemůžu, jelikož již jednou mi znemožnili prosazovat program a já si již podruhé puč nemohu před mými voliči dovolit. To by byl konec všech snah o změnu poměrů. A nové spojení pučistů z Úsvitu a Bloku proti Islámu je jen a pouze nový volební projekt Víta Bárty, takže spolupráce bohužel v zájmu mých voličů nepřipadá v úvahu. Být zrádcem a podrazákem, jako jsou pučisté z Úsvitu, je totiž charakterová vlastnost, a kdo to udělá jednou, udělá to i podruhé. A mým cílem je prosazovat program, nikoliv být obětí neustálých zákulisních intrik, pučů, pomluv a lží, což je jediné, co mohu opět od nich očekávat a co také neustále z jejich strany vůči SPD vidíte. Cílem je mne odstavit z politiky, abych nemohl prosazovat program přímé demokracie.

Co si o tom myslíte Vy?
A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz

Chcete mít na své profilové fotce na Facebooku naše logo SPD? Co se týče loga ve Vaší profilové fotce na Facebooku stačí kliknout na následující odkaz, stisknout JOIN NOW a několikrát potvrdit průběh tvorby Vaší nové profilovky:
https://www.picbadges.com/community/559f927d844a9d587118875a
(u některých profilů to nejde napoprvé, takže to zkuste opakovaně a půjde to)
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost, příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ
Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz

Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Leták-SPD-vysoké-rozlišení.pdf

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Děkuji a přeji, ať se Vám ve všem daří.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.