Vláda šokujícím způsobem zlehčuje imigrantskou vlnu do ČR

Šílené – vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL šokujícím způsobem ve Sněmovně zlehčuje imigrantskou vlnu do ČR, podívejte se na video, co jsem jim na to řekl. A jestli se mnou souhlasíte a také se Vám nelíbí jednání vlády, sdílejte prosím všem Vašim přátelům, ať se lidé dozví věci, které nikdy v médiích neuslyší.

Vážené dámy a pánové, jenom krátce. Mě ani nepřekvapuje, že vládní poslanec hnutí ANO podporuje přijímání ilegálních imigrantů a pomíchal nám tady v jeho argumentaci české imigranty utíkající v roce 1968 před režimem se současnými imigranty islámského vyznání. To je přesně v souladu s tím, co tady předvádí tato vláda, protože skutečně srovnávat vyznavače islámu, této nenávistné ideologie, s českými imigranty před padesáti lety, to si snad děláte úplně legraci. Jenom bych ještě jednou připomenul, že Islámský stát oficiálně vyhlásil Evropě válku, to znamená, my jsme ve válečném stavu s Islámským státem, a s cílem vyhlásit v Evropě také chalífát. Takže to je potřeba zdůraznit.

Dále znova připomenu, protože jste to asi Vy vládo neslyšeli, že Europol, což je organizace spadající pod vaši milovanou Evropskou unii, řekl, že již v rámci imigrační vlny máme na území Evropské unie několik tisíc bojovníků z Islámského státu. To znamená, že tu situaci takhle zlehčujete, a již loni, kdy jsme na ni my upozorňovali, tak jste ji zlehčovali a nekonali jste, tak to je opravdu snad ani ne šokující, ono je to v souladu s tím, jak vaše vláda dlouhodobě laxně jedná.

Jinak jsem chtěl říci, že drtivá většina těch nezákonných imigrantů, kteří sem přicházejí, jsou vyznavači islámu. Nejsou mezi nimi syrští křesťanští uprchlíci, to jsem si prověřil i ve Vyšních Lhotách i v Bělé pod Bezdězem. Na přímý dotaz mi to potvrdilo vedení obou zařízení. Jsou to vesměs vyznavači islámského vyznání.

A poslední slovo, co jsem chtěl říct ještě k tomu srovnání českých imigrantů a vyznavačů islámu, že islám nejde dohromady se svobodou a demokracií. Buď islám, nebo svoboda a demokracie. Není nic mezi tím. To znamená buď jedno, nebo druhé. A teď jsme tady před tím důležitým rozhodnutím. A znova říkám, zamítli jste dnes našemu hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) návrh na referendum občanů, aby mohli rozhodnout o své budoucnosti v EU a ohledně imigrantů do ČR. A teď jste ještě navíc nám opozičním poslanců ještě omezili čas na vystoupení, abychom nemohli hovořit a Vaši vládu kritizovat. To je neuvěřitelné jednání vlády.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů.
A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.
A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 8 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

A na závěr mi dovolte oznámit, že jsem založil svůj YouTube kanál, kde se můžete zaregistrovat a kdykoliv si přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje videoblogy
https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ

Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz

A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010

Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám ve všem daří.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.