TV NOVA předvedla v hlavních večerních zprávách velkou lež a obelhala tak diváky

TV NOVA předvedla v hlavních večerních zprávách velkou lež a obelhala tak diváky – naservírovala zmanipulovaný žebříček „popularity“ jednotlivých lídrů politických stran na Facebooku, ze kterého vycházelo, že první je počtem sledujících A. Babiš se 130 tis. sledujícími, druhý Kalousek za TOP09 se 41 tis. a třetí Fiala z ODS s 24 tis. sledujícími. Opět se Tv Nova „zapomněla“ zmínit o skutečné jedničce na Facebooku, kterým je Tomio Okamura z SPD, kterého sleduje 260 tis. lidí! Počet sledujících tak dvojnásobně převyšuje A.Babiše…! Myslím, že nemá žádný smysl sledovat zprávy, které lžou, a podvádí diváky. Nebo jim snad máme zaplatit za to, aby divákům nelhali? Není lepšího důkazu stoupající podpory SPD, jelikož prolhaná média a s nimi spřažení politici zoufale kopou kolem sebe, lžou a bojí se našeho úspěchu.
Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím SDÍLEJTE, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.
Zadavatel: Tomio Okamura, Zhotovitel: Tomio Okamura, hnutí SPD

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.