Taharussh-nové arabské slovo pro masové veřejné sexuální násilí na ženách

Arabové mají nové slovo pro masové veřejné sexuální násilí na ženách. Tím slovem je taharussh. Během tak zvaného Arabského jara jsme mohli všichni v televizi vidět, jakého se tam dopouštějí masového násilí na ženách.

Teď už to samé můžeme vidět v Německu, Švédsku, Itálií a dalších evropských zemích. Poslanecká sněmovna kvůli vládě ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL neschválila žádný reálný a účinný krok k tomu, aby české ženy před těmito přicházejícími násilníky bránila. Naopak, vláda odsouhlasila proti vůli občanů přijetí tisíců nezákonných arabských a afrických imigrantů do ČR, z nichž první začnou přijíždět již letos. A nyní se je snaží vláda aktuálně vnutit například zoufalým občanům města Králíky v Orlických horách. Myslím, že to mluví za vše.

Ještě před půl rokem jsem v Parlamentu slyšel arogantní smích a sebejisté ujišťování, že žádný problém neexistuje. Dnes vládní strany i takzvaná opozice debatují s cílem uklidnit voliče. Debatují planě,
neboť si nemůžou připustit pravdu.

EU je původcem této krize. Dokud bude Česká republika pod diktátem EU a této české vlády, tak nic nevyřešíme. Vláda a takzvaná opozice bude jen řečnit a na skutečný odpor proti této invazi nemají odvahu. Kdyby ji měli, tak by podpořili návrh našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), že ČR nebude respektovat rozhodnutí EU o kvótách a nebude přijímat nelegální imigranty. A také by vláda podpořila návrh našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) na vyhlášení referenda o vystoupení z EU, který nám vloni ve Sněmovně již třikrát zamítli, a ohledně imigrantů. Vládní koalice spolu s takzvanou opozicí nám vloni zamítla také náš návrh na zákaz islámského práva šaría a džihád v ČR, jelikož podle našeho názoru odporuje české Ústavě. Naše návrhy nám vláda ve Sněmovně opakovaně zamítá a sami nic v tomto ohledu nenavrhují.

Přijďte všichni v sobotu 6.února ve 14h na MEGA DEMONSTRACI na Václavák – naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) pořádá svojí první samostatnou demonstraci v historii, přijďte říct vládě, médiím i veřejnosti, že je nás opravdu hodně kdo si přeje: NE islámu, imigrantům a neodpovědným politikům a rozkradené zemi a ANO referendu o vystoupení z EU, bezpečné zemi, přímé demokracii a ochraně národních zájmů – PROSÍM SDÍLEJTE!
Vystoupí Tomio Okamura, hudebník Aleš Brichta, herec Ivan Vyskočil, místopředseda SPD a poslanec Radim Fiala, písničkář Pepa Nos, poslanec Jaroslav Holík a další – přijďte všichni v sobotu 6.února v 14h do Prahy na Václavské náměstí dolů na Můstek.
Aleš Brichta nejen promluví, ale také zahraje naživo své hity Cizinec ve vlastní zemi a Červená, modrá, bílá a zahraje i Pepa Nos a to písničku Nedej se! Na demonstraci vystoupí z Německa také aktivista Zdeněk Chytra, který žije v Berlíně, a sdělí nám poslední vývoj v Německu a popíše velmi negativní zkušenosti s imigranty. Pořádá naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). PROSÍM SDÍLEJTE VŠEM VAŠIM PŘÁTELŮM ať je nás co nejvíce a pozvěte je: https://www.facebook.com/events/1531252113834799/

Tento měsíc jste viděli, jak Sněmovna shodila 100 tisíc vašich podpisů pod petici SPD za vypsání referenda o vystoupení ČR z EU pod stůl. Nedávno jste viděli, jak vláda proti vůli občanů schválila přijetí prvních několika tisíc nezákonných imigrantů z muslimských zemí do ČR, z nichž první mají přijet již letos – a to vše na úkor peněz pro naše vlastní potřebné občany.
A dnes pro vás mám návrh: teď je čas, aby politici uviděli, co vy na to! Začíná jít o všechno!

Přijďte, protože jste v loňskem roce sami byli svědky toho, jak vás politici přesvědčovali o tom, že se nás imigrační krize netýká. Přijďte, protože nesouhlasíte s kapitulací před diktátem Bruselu a to, že nyní proti vaší vůli kvůli vládě a EU budeme muset povinně přijímat nelegální imigranty. Tato demonstrace je pro ty, kteří ví, že co si neuděláme sami, to nemáme. Naše svoboda, prosperita a bezpečnost nejsou zadarmo, musíme si je bránit a první únorová sobota má ukázat manipulujícím médiím a lhostejným politikům, že jsme tady a že se budeme bránit!

V této souvislosti se mne ptáte, proč neděláme demonstrace společně s pučisty z Úsvitu a Blokem proti islámu, který se s nimi dal dohromady. Vysvětlení je jednoduché. S pučisty a zrádci z Úsvitu, které v současnosti řídí Vit Bárta z Věcí veřejných, opravdu spolupracovat nemůžu, jelikož již jednou mi znemožnili prosazovat program a já si již podruhé puč nemohu před mými voliči dovolit. To by byl konec všech snah o změnu poměrů. A nové spojení pučistů z Úsvitu a Bloku proti Islámu je jen a pouze nový volební projekt Víta Bárty, takže spolupráce bohužel v zájmu mých voličů nepřipadá v úvahu. Být zrádcem a podrazákem, jako jsou pučisté z Úsvitu, je totiž charakterová vlastnost, a kdo to udělá jednou, udělá to i podruhé. A mým cílem je prosazovat program, nikoliv být obětí neustálých zákulisních intrik, pučů, pomluv a lží, což je jediné, co mohu opět od nich očekávat a co také neustále z jejich strany vůči SPD vidíte. Cílem je mne odstavit z politiky, abych nemohl prosazovat program přímé demokracie.

Co si o tom myslíte Vy?
A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz

Chcete mít na své profilové fotce na Facebooku naše logo SPD? Co se týče loga ve Vaší profilové fotce na Facebooku stačí kliknout na následující odkaz, stisknout JOIN NOW a několikrát potvrdit průběh tvorby Vaší nové profilovky:
https://www.picbadges.com/community/559f927d844a9d587118875a
(u některých profilů to nejde napoprvé, takže to zkuste opakovaně a půjde to)
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost, příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ
Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz

Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Leták-SPD-vysoké-rozlišení.pdf

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Děkuji a přeji, ať se Vám ve všem daří.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.