Roli heterosexuálního pracujícího muže vidím v nadcházejícím století sice jako obtížnou, ale nezastupitelnou

„Roli heterosexuálního pracujícího muže vidím v nadcházejícím století sice jako obtížnou, ale nezastupitelnou. Dnešní svět se totiž v některých věcech regulérně zbláznil“, řekl jsem mimo jiné v zahajovacím vystoupení na semináři s názvem „Šance normálního muže ve věku politické korektnosti“, který proběhl pod mojí záštitou ve Sněmovně. Podívejte se na video. Semináře se zůčastnilo mnoho odborníků a známých osobností jako například filosofové Benjamin Kuras a Michal Semín, politolog Alexandr Tomský, spisovatelka Věra Nosková, antropolog Mnislav Zelený, sociologové Petr Hampl, Petr Matějů a Petr Zelený, lingvista Jiří Hejlek, novinář Ladislav Jakl, právník a publicista Tomáš Břicháček, rabín David Bohbot a další. Co si o tomto tématu myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli souhlasíte, prosím sdílejte.
Vážené a krásné dámy, vážení pánové, dovolte mi Vás alespoň symbolicky přivítat zde ve Sněmovně na setkání, které zorganizoval Nadační fond na podporu práv bílého heterosexuálního muže. Náš poslanec SPD Jarda Holík ještě dodává pracujícího muže. Bílý pracující muž je v evropské společnosti sice menšinou, ale navzdory tomu, že nemá za sebou lidskoprávní lobby, je to menšina nezanedbatelná.
Vděčíme mu za evropskou civilizaci. Jako člověk, který má krev jak evropskou, tak asijskou, to umím ocenit. Jsem hrdý na své moravské dědečky a pradědečky a opravdu jsem rád, že si našli moje babičky a prababičky, stejně jako jsem rád, že si můj tatínek namluvil maminku. Bez toho bychom se tu totiž nesešli.
Roli muže v nadcházejícím století vidím sice jako obtížnou, ale nezastupitelnou. Naše hlavní úloha, ať budeme sebemenší menšinou, je stále stejná a nezastupitelná – musíme a chceme milovat naše ženy a naše rodiny, chceme a musíme budovat domovy pro naše rodiny a náš domov musíme a budeme chránit.
Bůh či příroda nám udělili ten nejkrásnější osud – jsme tu pro naše ženy a pro naše děti – to je hlavní role skutečného chlapa.
Vážené dámy a vážení chlapi, vím, že svět se v některých věcech regulérně zbláznil – navzdory tomu mi dovolte sdílet s vámi neskromné přání. Ať krásné dámy jsou dámy a chlapi ať jsou chlapi.
Ještě mi dovolte velmi poděkovat jmenovitě autorům myšlenky upozornit na roli chlapů ve společnosti – sociologovi Petru Hamplovi a sedminásobnému otci, spisovateli a kamarádovi Jardovi Novákovi Večerníčkovi – tomu by alespoň na stará kolena výjimečně naopak slušelo ubrat testosteronu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.