Reakce prezidenta na dotaz, jak se zbavit premiéra Sobotky

Rozvířila se debata o reakci prezidenta Zemana na dotaz, jak se zbavit premiéra Sobotky. Pan prezident odpověděl: “Demokratická cesta jsou volby, nedemokratickou cestou je kalašnikov“. A premiér Sobotka se teď ve svém vyjádření domnívá, že Zeman děsí jeho děti a rodinu…

Myslím, že určitě nemá smysl řešit nadsázku – prezident je jeden z garantů ústavnosti a nikdy její rámec nepřekročil. To, že občané jsou bezmocní a nemají šanci vymoci, aby politici včetně premiéra hájili jejich zájmy a nejednali proti jejich většinové vůli, je realita, na kterou se skutečně dá reagovat buď nadsázkou, nebo vážně míněnou změnou ústavy, která ukotví funkční široké referendum, odvolatelnost politiků a jejich přímou osobní, hmotnou a trestní odpovědnost.

Tyto tři zákony jsem ve Sněmovně za naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) již navrhl, ale vládní koalice spolu s tak zvanou opozicí mi je všechny zamítla.

Přijďte všichni v sobotu 6.února ve 14h na MEGA DEMONSTRACI do Prahy na Václavák – přijďte říct vládě, Evropské unii, médiím i veřejnosti, že je nás opravdu hodně kdo si přeje: NE islámu, imigrantům a neodpovědným politikům a rozkradené zemi a ANO referendu o vystoupení z EU, bezpečné zemi, přímé demokracii a ochraně národních zájmů – PROSÍM SDÍLEJTE, AŤ JE NÁS CO NEJVÍCE!

Vystoupí Tomio Okamura, hudebník Aleš Brichta, herec Ivan Vyskočil, předseda SPO a senátor Jan Veleba, místopředseda SPD a poslanec Radim Fiala, písničkář Pepa Nos, poslanec Jaroslav Holík a další – přijďte všichni v sobotu 6.února v 14h do Prahy na Václavské náměstí dolů na Můstek.
Aleš Brichta nejen promluví, ale také zahraje naživo své hity Cizinec ve vlastní zemi a Červená, modrá, bílá a zahraje i Pepa Nos a to písničku Nedej se! Na demonstraci vystoupí z Německa také aktivista Zdeněk Chytra, který žije v Berlíně, a sdělí nám poslední vývoj v Německu a popíše velmi negativní zkušenosti s imigranty. Pořádá naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). PROSÍM SDÍLEJTE VŠEM VAŠIM PŘÁTELŮM ať je nás co nejvíce a pozvěte je: https://www.facebook.com/events/1531252113834799/

Tento měsíc jste viděli, jak Sněmovna shodila 100 tisíc vašich podpisů pod petici SPD za vypsání referenda o vystoupení ČR z EU pod stůl. Nedávno jste viděli, jak vláda proti vůli občanů schválila přijetí prvních několika tisíc nezákonných imigrantů z muslimských zemí do ČR, z nichž první mají přijet již letos – a to vše na úkor peněz pro naše vlastní potřebné občany.
A dnes pro vás mám návrh: teď je čas, aby politici uviděli, co vy na to! Začíná jít o všechno!

Přijďte, protože jste v loňskem roce sami byli svědky toho, jak vás politici přesvědčovali o tom, že se nás imigrační krize netýká. Přijďte, protože nesouhlasíte s kapitulací před diktátem Bruselu a to, že nyní proti vaší vůli kvůli vládě a EU budeme muset povinně přijímat nelegální imigranty. Tato demonstrace je pro ty, kteří ví, že co si neuděláme sami, to nemáme. Naše svoboda, prosperita a bezpečnost nejsou zadarmo, musíme si je bránit a první únorová sobota má ukázat manipulujícím médiím a lhostejným politikům, že jsme tady a že se budeme bránit!

V této souvislosti se mne ptáte, proč neděláme demonstrace společně s pučisty z Úsvitu a Blokem proti islámu, který se s nimi dal dohromady. Vysvětlení je jednoduché. S pučisty a zrádci z Úsvitu, které v současnosti řídí Vit Bárta z Věcí veřejných, opravdu spolupracovat nemůžu, jelikož již jednou mi znemožnili prosazovat program a já si již podruhé puč nemohu před mými voliči dovolit. To by byl konec všech snah o změnu poměrů. A nové spojení pučistů z Úsvitu a Bloku proti Islámu je jen a pouze nový volební projekt Víta Bárty, takže spolupráce bohužel v zájmu mých voličů nepřipadá v úvahu. Být zrádcem a podrazákem, jako jsou pučisté z Úsvitu, je totiž charakterová vlastnost, a kdo to udělá jednou, udělá to i podruhé. A mým cílem je prosazovat program, nikoliv být obětí neustálých zákulisních intrik, pučů, pomluv a lží, což je jediné, co mohu opět od nich očekávat a co také neustále z jejich strany vůči SPD vidíte. Cílem je mne odstavit z politiky, abych nemohl prosazovat program přímé demokracie.

Co si o tom myslíte Vy?
A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz

Chcete mít na své profilové fotce na Facebooku naše logo SPD? Co se týče loga ve Vaší profilové fotce na Facebooku stačí kliknout na následující odkaz, stisknout JOIN NOW a několikrát potvrdit průběh tvorby Vaší nové profilovky:
https://www.picbadges.com/community/559f927d844a9d587118875a
(u některých profilů to nejde napoprvé, takže to zkuste opakovaně a půjde to)
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost, příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ
Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz

Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Leták-SPD-vysoké-rozlišení.pdf

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Děkuji a přeji, ať se Vám ve všem daří.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.