Prolhaná média

Dnes jsem byl opět terčem zmanipulovaných a prolhaných médií, která se snažila vytvořit dojem, že je na mne uvalena exekuce, aby mě poškodili v očích veřejnosti. Žádná exekuce na mne ale vedena NENÍ – přesto televize Nova ve večerních zprávách řekla manipulativně opak, aby mě lživě poškodila. Jak je možné, že se na takhle prolhanou televizi dívá tolik lidí a tím ji podporuje?

Uplynulý pátek 24.července jsem uhradil částku 19 602 Kč (devatenáct tisíc šest set dva korun) určenou na náhradu soudních výloh u jednoho případu – o titulu a termínu úhrady jsem ale nebyl vinou mých advokátů včas informován. V okamžiku, kdy jsem obdržel výzvu k úhradě, což bylo také uplynulý pátek 24.července, jsem částku ihned v ten samý den zaplatil a bylo mi dnes ráno přes mého advokáta exekutorem potvrzeno, že žádná exekuce na mne již NENÍ vedena, jelikož byl dluh ihned v ten samý den uhrazen. Vše se tedy vyřídilo během jednoho pracovního dne a moji advokáti dostali ode mne vynadáno, že mají příště lépe hlídat termíny. Tato všechna fakta věděl i reportér televize Nova Martin Šnajdr a přesto televize vytvořila lživou reportáž.

To, co předvádí dlouhodobě česká média, takovou lež a manipulaci jakéhokoliv tématu a dehonestaci nepohodlných lidí za každou cenu, to je neuvěřitelné. A já znovu opakuji, nevěřte českým médiím ani slovo. Píšou a vysílají podle toho kdo je platí. A kdo nemaže, ten nejede. To je bohužel česká realita.

Co si myslíte o českých médiích Vy? Myslíte, že lžou nebo říkají pravdu? A která média podle Vás lžou nejvíce?
A jestli se mnou souhlasíte, sdílejte prosím všem vašim přátelům, ať se lidé dozví pravdu. Děkuji za podporu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.