Přestaňte už lživě uklidňovat lidi

Ať už vláda konečně přestane lživě uklidňovat lidi. Spolupráce s Tureckem na řešení imigrantské krize je iluze, žádný Schengen už neexistuje, žádná společná ochrana jeho hranic není. Evropská agentura na ochranu hranic Frontex nebrání hranici, ale naopak organizuje bezpečnou dopravu imigrantů do Evropy. A imigrační proud podporují české i evropské organizace placené EU a českou vládou.

Policie bije v Německu lidi, kteří hájí základní právo na svou zem. Česká vláda a takzvaná opozice budou v Parlamentu mlátit prázdnou slámu a debatovat tak dlouho až i u nás budou znásilňovat a vraždit komanda radikálních muslimů nebo jinak vyvíjet kriminální činnost.

Vláda s takzvanou opozicí zamítli ve Sněmovně návrh našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) na zákaz islámského práva šaría a džihád a zamítli nám také návrh na referendum o vystoupení z EU. Zamítli nám také náš návrh zákona na odvolatelnost politiků a na jejich přímou osobní, hmotnou a trestní odpovědnost.

Vyzýváme také opakovaně vládu k důrazným krokům v souladu se zákonem o církvích, aby byla zrušena registrace islámského náboženství v ČR, a k zabránění propagace islámského práva a džihádu. Vláda však nejenže neslyší, ale dokonce činí pravý opak.

A přijďte všichni v sobotu 6.února ve 14h na Václavák – naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) pořádá pro všechny občany velkou demonstraci, přijďte říct vládě, Evropské unii, médiím i veřejnosti, že je nás opravdu hodně kdo si přeje: NE islámu, imigrantům a neodpovědným politikům a rozkradené zemi a ANO referendu o vystoupení z EU, bezpečné zemi, přímé demokracii a ochraně národních zájmů – PROSÍM SDÍLEJTE!

Co si o tom myslíte Vy?
A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.
Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji ať se Vám daří.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.