Parlamentní listy: Tomio Okamura pronesl vedle Marine Le Penové bouřlivý projev o uprchlících a budoucnosti Evropy

Tomio Okamura pronesl vedle evropských politických hvězd Marine Le Pen a Geerta Wilderse bouřlivý projev o uprchlících a budoucnosti Evropy a sklidil na kongresu evropské parlamentní frakce ENF v italském Miláně velký potlesk. Kromě jeho projevu zazněla i poselství dalších zúčastněných lídrů největších a nejznámějších evropských parlamentních stran prosazujících přímou demokracii, národní zájmy a striktně odmítající diktát EU, islamizaci a nezákonné imigranty, předně od Marine Le Pen – předsedkyně francouzské Národní Fronty, Geerta Wilderse – předsedy holandské Strany pro svobodu, Mattea Salviniho – předsedy italské strany Liga severu (Lega Norde) či od předsedy rakouské Strany svobodných (FPO) Heinze-Christiana Stracheho a dalších.
Více zde:http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tomio-Okamura-pronesl-vedle-Marine-Le-Penove-bourlivy-projev-o-uprchlicich-a-budoucnosti-Evropy-419423
Cílem prvního letošní setkání frakce ENF (Evropa národů a svobody) v Miláně, jejíž jediným členem je za Českou republiku naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) byla deklarace společného postupu na prosazování programu přímé demokracie, kooperace evropských států, která je postavena na národní suverenitě jednotlivých evropských zemí a společný postup v boji proti islamizaci Evropy a přílivu nelegálních imigrantů do Evropy. Nedílnou součástí jednání bylo také prosazování prvků přímé demokracie a celostátních referend k nejdůležitějším otázkám. Další pravidelná setkání budou následovat v letošním roce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.