Nebezpeční mutanti

Je mi opravdu líto, že vláda není schopna nalézt peníze pro české týrané děti v Klokánku, zatímco na cizí imigranty vláda vydává stamiliony. Mrzí mne to o to více, že jsem dlouholetým oficiálním patronem Klokánku a již vloni jsem se snažil společně s ředitelkou Klokánku paní Marií Vodičkovou přesvědčit osobně přímo v mojí kanceláři ministryni práce a sociálních věcí paní Marxovou-Tominovou, aby stát Klokánkům pomohl, jelikož není v
republice jiná podobná alternativa vhodná pro týrané děti.

Na rozdíl od všech teoretiků v naší vládě a v Parlamentu, já sám jsem část dětství vyrůstal v Dětském domově v Mašťově u Podbořan, který je tam dodnes, a kde mne starší děti tvrdě šikanovali, takže moc dobře z vlastní zkušenosti vím, které prostředí je pro děti příjemné a naopak, které příjemné není.

Korunu všemu nasadil tento týden premiér Sobotka, který řekl na adresu nás, kteří srovnáváme nepoměr výdajů státu na Klokánky s výdaji na imigranty, že se podbízíme těm nejhorším pudům a šíříme nevraživost vůči imigrantům.

Premiér má pravdu v jedné věci, a to, že ochrana našich dětí je skutečně pudová záležitost. Myslím, že jde o ten nejzásadnější pud sebezáchovy rodu. Pokud někdo tento pud postrádá, pak se takový mutant vymkl přírodě a je nebezpečný svému druhu, a pokud to je politik, tak celému národu a státu. Přeji panu premiérovi i vládě co nejrychlejší terapii a uzdravení. Nebezpečné mutanty opravdu nepotřebujeme.

Co si o tomto tématu myslíte Vy, napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, sdílejte prosím Vašim přátelům.

A na závěr mi dovolte oznámit novinku – založil jsem si svůj YouTube kanál – můžete si tak kdykoliv přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje videoblogy
https://www.youtube.com/cha…/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ/videos

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.