Médii šířené lži

Médii šířené lži mne přinutily k tomu, že jsem si nechal zjistit, kolik milionů skutečně jednotlivé strany vydaly v uplynulém roce za mediální služby a čekalo mne překvapení – SPD je až na předposledním osmém místě! Zde vidíte, jakou hnusnou kampaň proti SPD vede novinářská žumpa. Minulý týden rozjela lživou pomluvu, že SPD neadekvátně zaplatila v rámci volební kampaně jedné mediální agentuře, která spadá pod holding známé sociologické společnosti SANEP, sedm milionů korun. A tito zaplacení podvodní novináři hned začali schválně spekulovat, jestli náhodou Okamura netuneluje stranu, což mi nikdy ani v minulosti nebylo prokázáno. A jaká je tedy pravda? Podle údajů z transparentních účtů jednotlivých stran dala na mediální služby nejvíce ČSSD (61,2 mil. Kč), následují ODS (55,7 mil. Kč), hnutí ANO (55,6 mil. Kč), TOP09 (44,9 mil. Kč), STAN (37,5 mil. Kč), KDU-ČSL (34,4 mil. Kč), KSČM (15,2 mil. Kč), SPD (11,5 mil. Kč) a Piráti (5,1 mil. Kč).

Kampaň SPD stála o mnoho desítek milionů méně, než investovaly jiné politické strany a nikdo je za výdaje na mediální služby nekritizuje. Do očí bijící jsou v této souvislosti například výdaje ČSSD, STAN, TOP09, KDU-ČSL či KSČM, kteří investovali až o desítky milionů korun více než naše SPD a jejich volební výsledek byl přitom pouze něco přes 5%. Takže náklady SPD na kampaň nejen nejsou v žádném případě přemrštěné, ale naopak byly investovány perfektně a zcela účelně.

Co na tenhle styl novinářské práce říkáte? Má smysl sledovat taková média? A jak víte, tuto kampaň rozjely jako vždy zaplacení novináři z MF DNES, IDnes, Lidových novin, Seznam zprávy ve spolupráci s Českou televizí a Českým rozhlasem. Je to hnus, že?
Novináři jsou vzteky bez sebe, šíří kolem sebe zlost a nenávist, protože nevyhrál jejich favorit Jiří Drahoš, ale Miloš Zeman, kterého jsme podporovali. Ano, vyhrál program přímé demokracie, program protiimigrační, protiislámský a proti diktátu Bruselu. A to je dobře. Novináře štve, že se SPD a našemu programu daří. My v SPD si nenecháme těmito zoufalci zkazit náladu a budeme nadále trpělivě a neochvějně prosazovat náš vlastenecký politický program.

————————-

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím SDÍLEJTE, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 11 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na http://www.spd.cz/…

Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky.

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ

Sledujte také můj instagramový účet: https://www.instagram.com/tomio.cz/

A sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz

Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám daří.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.