Jdeme s Marine Le Pen!


Jdeme s Marine Le Pen! Jménem našeho Hnutí Svoboda a Přímá demokracie (SPD) jsem podepsal memorandum o spolupráci na evropské úrovni s vítězem francouzských voleb, předsedkyní Národní Fronty paní Marine Le Pen, která je zároveň favoritem francouzských prezidentských voleb. Při vzájemných jednáních jsme se shodli na mnoha společných programových bodech, například patriotismus, přímá demokracie, důsledné prosazování národních zájmů proti EU, zásadní zpřísnění imigrační politiky a oba odmítáme také parazitování nepřizpůsobivých skupin obyvatel na slušné většině. Podpis pod společnou deklaraci o spolupráci připojil samozřejmě i můj kolega z SPD Radim Fiala.

Zároveň jsme za naše SPD zahájili podpisem memoranda spolupráci s dalšími šesti evropskými parlamentními stranami, které prosazují stejný program, například s rakouskou FPÖ, která je třetí nejsilnější politickou stranou v rakouském parlamentu se ziskem 21,4% hlasů v posledních parlamentních volbách.

Hlásíme se však samozřejmě také ke spolupráci s celoevropskou parlamentní frakcí Evropa svobody a přímé demokracie, kterou vede vítěz britských voleb Nigel Farage, podle níž se naše hnutí jmenuje a která má také společný politický program, a jejíž zástupci mne již v Praze také navštívili ohledně vzájemné spolupráce.

Jestli souhlasíte, prosím podpořte nás a sdílejte.

www.spd.cz
https://www.facebook.com/hnutispd

P.S.
Hned jak ministerstvo vnitra SPD zaregistruje, což by mělo trvat maximálně měsíc, tak bude první konference, po které vzniknou regionální organizace a tam se budou moci hlásit zájemci o členství. Uvítáme každého podpůrce. Sledujte prosím tento můj facebook nebo náš web.

Děkuji za podporu a těším se na spolupráci!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.