Euromasochismus

To je doslova EUROMASOCHISMUS. Žádný národ na světě a už vůbec ne světadíl si neuložil na hřbet politickou korektnost jako Evropané. Politickou korektnost, která v praxi znamená bezvýhradné přijímání imigrantů z jiných víceméně nepřátelských kultur, po kterém následují ústupky těmto kulturám na úkor kultury vlastní. Takovým do nebe volajícím sebezničujícím masochismem netrpí na této planetě žádná jiná civilizace než evropská.

Když arabští mládenci ve Švédsku strhli rekordy ve znásilňování Švédek, tak švédská vláda prosadila ihned vskutku kocourkovský zákon, který ustavil kritiku imigrantů jako trestný čin. V Bruselu se bojí vystavit o Vánocích na náměstí vánoční strom, aby neurazili své muslimské imigranty. Arabský řidič v Británii bez ostychu vyhodí z autobusu slepce s vodícím psem, protože je nečistý.

Do arabské země nepřivezete nejen psa, ale v takové Saudské Arábii, Kataru nebo Kuvajtu vám nedají občanství, ani kdybyste se rozkrájeli. Natož aby kvůli vašim pocitům přestali zahrabávat zaživa do země a kamenovat ženy nebo bičovat bezvěrce.

Ale to občanství vám nedají jen tak ani v USA, v zemi imigrantů, která je krásným příkladem, jak cizí nepřátelská kultura imigrantů, v tomto případě anglosaská kultura, zničila kulturu původní včetně původních obyvatel, které z většiny vyvraždila a zotročila.

Dnešní Severoameričané staví ploty a zdi proti imigrantům z jihu a místní domobranci si čas od času i nějakého uprchlíka odstřelí.

V Africe máme krásný příklad, jak se domorodci s nepřátelskou kulturou vypořádali. Bělochy postupně ze svých zemí vyhnali, a pokud se tam některý míní usadit, musí mít pěkně naditou kapsu anebo znát nějaké velmi výhodné řemeslo. Vždy ovšem musí být „dojnou krávou“ pro své okolí. Představa, že by černoši živili svého chudého bělocha – platili mu rentu a on na oplátku by jim s kamarády občas vypálil nějakou čtvrť, je asi dost absurdní.

Také v Asii je taková představa absurdní. V Japonsku je velmi přísná imigrační politika. Na občanství tu nedosáhne prakticky žádný cizinec a pracovat tu smí jen potřební lidé. Je to přísné?
Na druhou stranu jsme z Japonska nikdy neslyšeli o rasových bouřích, o násilnostech páchaných frustrovanými mladými Araby nebo černochy.
Ostatně ani z Afriky se k nám nedostala zpráva, že by tu černošské obchody rabovali nezaměstnaní běloši nebo Japonci. Něco na tom asi bude.
Každý máme nějakou svoji kulturu, nějakou svoji vlast a tu bychom měli budovat a zlepšovat. Nikoli parazitovat na jiné, která se nám zdá lepší.

To „nikoli parazitovat“ znamená, že na druhou stranu není nic lepšího než jít na nějaký čas na zkušenou do ciziny a tam získat nějaké nové zkušenosti, které mohou být později doma k užitku. Jít za prací znamená ovšem pracovat, být přínosem hostitelské zemi, a žít tam v pokorné úctě před jejími zákony a zvyklostmi. A co je nejdůležitější, žít tam se souhlasem jejich obyvatel, nikoli jako z vrchu násilím dosazený parazit.

Praotec Čech prý byl imigrant – větší blbost jsem ještě neslyšel.

Staří Slované osidlovali v drtivé většině neosídlené krajiny. V případě Čech osidlovali krajinu, ze které v čase tzv. stěhování národů odcházeli keltské a germánské kmeny na západ.

Slované nebyli imigranti, kteří by se vloudili do bohaté germánské vesnice, aby si užili výdobytků práce vyspělejší kultury. Archeologové dokladují, že vedle nijak bohatých osad vyrůstaly osady slovanské, které naopak obohacovaly vyspělejší zemědělskou kulturou ty germánské.
To je trochu jiné kafe a také se tomu neříká imigrace, ale migrace.

Netvrdím, že mladí muslimští bojovníci do Evropy jedou jen se zlými úmysly. Věří, že v dobré víře migrují, aby upadlou evropskou kulturu pozvedli, aby nevěřící přivedli k pravému Bohu, aby boží zákon šaríja zcivilizoval nemravné, pokleslé a dekadentní Evropany.
Takovou vlnu „dobra“, která se na nás hrne, ovšem odmítám.

A pokud má kdokoli v Bruselu nebo v české vládě chutě být takto spasen, ať se sebere a migruje do Nigérie nebo do Saudské Arábie. Není nad to okusit dobrodiní přicházející kultury na vlastní kůži – nejlépe bičem nebo hromadou dobře míněných kamenů.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů.
A jestli souhlasíte s mými názory, prosím sdílejte Vašim přátelům.
Sledujte a sdílejte také můj blog http://okamura.blog.idnes.cz/

A na závěr mi dovolte, abych Vás pozval také na svůj YouTube kanál – můžete si tak kdykoliv přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje videoblogy
https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ/videos

Jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již 5 tisíc, elektronický formulář je na www.spd.cz
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně po ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.