Čeká nás peklo

Čeká nás peklo. Kvůli invazi nelegálních imigrantů a kvůli naprostému šílenství Evropské komise, mnoha vlád včetně české, „politicky korektních“ manipulativních médií a široké páté koloně islamistů, což jsou různé neziskovky a aktivisté, můžeme právem v blízké budoucnosti v Evropě očekávat následující vývoj:
1. Konání Evropské komise podporované i českou vládou přivádějící k nám i do Evropy nepřizpůsobitelné imigranty na úkor domácích vyvolá nepřátelskou reakci a vyvolává v národech Evropy pocit frustrace a křivdy ze strany vlád
2. Ta frustrace bude o to silnější, čím chudší a nejistější je život běžného Evropana, zatímco imigranti dostávají benefity, které má málokterý pracující Evropan.
3. Netrestané a vlastními úřady zatajované zločiny, páchané imigranty zejména na dětech a ženách, budou postupně vyplouvat na povrch a vyvolají v Evropanech ještě větší pocit beznaděje a zklamání. Utvrdí je v přesvědčení, že demokracie, které věřili, je bezzubá na to, aby je ochránila
4. Evropané pochopí konečně, že je jejich vlastní vládci zradili a začnou brát spravedlnost do svých rukou, i co se jejich vládců a parlamentů týče, s pocitem a přesvědčením, že jim nic jiného nezbývá, pokud chtějí přežít.
5. To už je jenom krok od občanské války a asymetrické války s imigranty
6. Celý tento vývoj vyvrcholí v Evropě v obrovskou vlnu násilí a krutého rasismu, kdy poteče krev na obou stranách v nepravidelné válce bílých Evropanů proti nájezdníkům z Afriky a Arábie
7. Bohužel to odnese spousta slušných lidí
8. Podle stavu na začátku tohoto roku má zatím Evropa šanci se ubránit. Ale ta šance nepotrvá dlouho.
Shrnutím této úvahy je tedy očekávání neodvratitelného blízkého střetu nejenom s imigranty, ale i se státní mocí, kdy zrádné vlády pošlou proti svým vlastním občanům policii a armády, jak jsme viděli naposledy v Německu.
Jak z toho ven? Do voleb jsou dva roky a to je příliš dlouhá doba. Potom už nemusíme mít dost síly se nájezdníkům v Evropě ubránit.
Potřebujeme změnu výrazně dříve. Potřebujeme co nejdříve v politice a ve vládě skutečně silné osobnosti s jasnou vizí, které ukončí chaos a nastolí pořádek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.