Akce v únoru – Žamberk, Králíky, Cheb, Karlovy Vary, Vlašim, Benešov a Praha!

Žamberk, Králíky, Cheb, Karlovy Vary, Vlašim, Benešov a Praha! Těším se v únoru na osobní setkání s Vámi – začínám další kolo veřejných besed a setkání s občany po celé České republice!
Začínám v úterý 2.února v Pardubickém kraji v 16:30 v Žamberku v sále restaurace Na Kopečku a pokračuji v 18:30 ve městě Králíky v sále klubu Na střelnici.
3.února se těším na setkání s Vámi na besedách v Chebu a v Karlových Varech a 4.února ve Vlašimi a v Benešově.
Více informací na přiložených plakátech. Vstup volný.

Přijďte také všichni v sobotu 6.února ve 14h do Prahy na MEGA DEMONSTRACI na Václavák (dole na Můstku) – přijďte říct spolu se mnou vládě, médiím i veřejnosti, že je nás opravdu hodně kdo si přeje: NE islámu, imigrantům a neodpovědným politikům a ANO prosazování přímé demokracie, bezpečné zemi, ochraně národních zájmů a referendu o vystoupení z EU. PROSÍM SDÍLEJTE!

Prosím o pomoc s propagací besed a demonstrace, pozvěte vaše přátele, rodinu a sousedy – a jestli souhlasíte, sdílejte také tento příspěvek všem vašim přátelům, moc děkuji. Můžete si také vytisknou přiložené plakáty a vhodit ve vašem okolí do schránek nebo ho rozdat vašim přátelům či kolegům.

Co nejsrdečněji Vás zvu jménem našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), budeme hovořit o aktuálních tématech a návrzích konkrétních řešení a těším se na besedách také na Vaše otázky.

V první polovině letošního roku opět navštívím v rámci desítek veřejných besed a dalších setkání všechny kraje České republiky. Podrobný program postupně zveřejním zde na mém facebooku na základě informací z našich krajských organizací SPD, které besedy organizují.
Pro informace sledujte prosím můj profil https://www.facebook.com/tomio.cz

Na MEGA DEMONSTRACI v sobotu 6.února ve 14h V Praze na Václaváku (dole na Můstku) vystoupí Tomio Okamura, herec Ivan Vyskočil, hudebník Aleš Brichta, místopředseda SPD a poslanec Radim Fiala, písničkář Pepa Nos, poslanec SPD Jaroslav Holík a další – přijďte všichni v sobotu 6.února v 14h do Prahy na Václavské náměstí dolů na Můstek.

Aleš Brichta nejen promluví, ale také zahraje naživo své hity Cizinec ve vlastní zemi a Červená, modrá, bílá a zahraje i Pepa Nos a to písničku Nedej se! Na demonstraci vystoupí z Německa také aktivista Zdeněk Chytra, který žije v Berlíně, a sdělí nám poslední vývoj v Německu a popíše velmi negativní zkušenosti s imigranty. Pořádá naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). PROSÍM SDÍLEJTE VŠEM VAŠIM PŘÁTELŮM ať je nás co nejvíce a pozvěte je: https://www.facebook.com/events/1531252113834799/

Tento měsíc jste viděli, jak Sněmovna shodila 100 tisíc vašich podpisů pod petici SPD za vypsání referenda o vystoupení ČR z EU pod stůl. Nedávno jste viděli, jak vláda proti vůli občanů schválila přijetí prvních několika tisíc nezákonných imigrantů z muslimských zemí do ČR, z nichž první mají přijet již letos – a to vše na úkor peněz pro naše vlastní potřebné občany.
A dnes pro vás mám návrh: teď je čas, aby politici uviděli, co vy na to! Začíná jít o všechno!

V této souvislosti se mne ptáte, proč neděláme demonstrace společně s pučisty z Úsvitu a Blokem proti islámu, který se s nimi dal dohromady. Vysvětlení je jednoduché. S pučisty a zrádci z Úsvitu, které v současnosti řídí Vit Bárta z Věcí veřejných, opravdu spolupracovat nemůžu, jelikož již jednou mi znemožnili prosazovat program a já si již podruhé puč nemohu před mými voliči dovolit. To by byl konec všech snah o změnu poměrů. A nové spojení pučistů z Úsvitu a Bloku proti Islámu je jen a pouze nový volební projekt Víta Bárty, takže spolupráce bohužel v zájmu mých voličů nepřipadá v úvahu. Být zrádcem a podrazákem, jako jsou pučisté z Úsvitu, je totiž charakterová vlastnost, a kdo to udělá jednou, udělá to i podruhé. A mým cílem je prosazovat program, nikoliv být obětí neustálých zákulisních intrik, pučů, pomluv a lží, což je jediné, co mohu opět od nich očekávat a co také neustále z jejich strany vůči SPD vidíte. Cílem je mne odstavit z politiky, abych nemohl prosazovat program přímé demokracie.

Co si o tom myslíte Vy?
A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz

Chcete mít na své profilové fotce na Facebooku naše logo SPD? Co se týče loga ve Vaší profilové fotce na Facebooku stačí kliknout na následující odkaz, stisknout JOIN NOW a několikrát potvrdit průběh tvorby Vaší nové profilovky:
https://www.picbadges.com/community/559f927d844a9d587118875a
(u některých profilů to nejde napoprvé, takže to zkuste opakovaně a půjde to)
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost, příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ
Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz

Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Leták-SPD-vysoké-rozlišení.pdf

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Děkuji a přeji, ať se Vám ve všem daří.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.