Aktuality

Tomio Okamura: Zde je výborně popsaný rozdíl mezi Evropu a Evropskou unií.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Zde je výborně popsaný rozdíl mezi Evropu a Evropskou unií.

Tomio Okamura: Rodina na prvním místě! Dětem až 3 miliony korun.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Rodina na prvním místě! Dětem až 3 miliony korun.

Tomio Okamura: Tragédie, při které umírají lidé, je vždy událostí, která se každého z nás hluboce dotkne.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Tragédie, při které umírají lidé, je vždy událostí, která se každého z nás hluboce dotkne.

Tomio Okamura: Premiér Babiš se stále chlubí, jak se České republice daří, ale každý z nás vidí velmi špatný stav českých silnic a dálnic.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Premiér Babiš se stále chlubí, jak se České republice daří, ale každý z nás vidí velmi špatný stav českých silnic a dálnic.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem

Tomio Okamura: Tomio odpovídá v přímém přenosu na dotazy posluchačů.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Tomio odpovídá v přímém přenosu na dotazy posluchačů.

Tomio Okamura: Ruský prezident Vladimir Putin v prosinci prohlásil, že některé země země nahrazují kvůli politické korektnosti pojem „otec“ a „matka“ pojmy „rodič 1“ a „rodič 2“ a řekl, že doufá, že se to nestane nikdy v Rusku.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Ruský prezident Vladimir Putin v prosinci prohlásil, že některé země země nahrazují kvůli politické korektnosti pojem „otec“ a „matka“ pojmy „rodič 1“ a „rodič 2“ a řekl, že doufá, že se to nestane nikdy v Rusku.

Tomio Okamura: Muslimové skandují “Adolf Hitler“ a “Alahu akbar“ (Německo).

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Muslimové skandují “Adolf Hitler“ a “Alahu akbar“ (Německo).

Tomio Okamura: Co myslíte? Dopadne takto Německo? Udělejme vše pro to, abychom nedopadli jako islamizovaná západní Evropa. Společně se ubráníme.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Co myslíte? Dopadne takto Německo? Udělejme vše pro to, abychom nedopadli jako islamizovaná západní Evropa. Společně se ubráníme.

Tomio Okamura: Vláda Andreje Babiše podporuje klimatickou hysterii Evropské unie, která zničí ekonomiku Evropy i naší země.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Vláda Andreje Babiše podporuje klimatickou hysterii Evropské unie, která zničí ekonomiku Evropy i naší země.