Aktuality

Tomio Okamura: Právě dnes, kdy si připomínáme tragické výročí okupace naší země armádami Varšavské smlouvy v roce 1968, se ukazuje, jak neuvěřitelně zvrácená je sluníčkářská tzv. politická korektnost.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Právě dnes, kdy si připomínáme tragické výročí okupace naší země armádami Varšavské smlouvy v roce 1968, se ukazuje, jak neuvěřitelně zvrácená je sluníčkářská tzv. politická korektnost.

Tomio Okamura: ČSSD navrhla za nového ministra kultury pravou ruku Bohuslava Sobotky a cenzora z doby před rokem 1989 Lubomíra Zaorálka, což svědčí o naprosté kádrové nouzi.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: ČSSD navrhla za nového ministra kultury pravou ruku Bohuslava Sobotky a cenzora z doby před rokem 1989 Lubomíra Zaorálka, což svědčí o naprosté kádrové nouzi.

Tomio Okamura: Premiér Andrej Babiš se sice chlubí tím, jak se mu prý podařilo zastavit unijní kvóty na imigranty, ale skutečnost je jiná.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Premiér Andrej Babiš se sice chlubí tím, jak se mu prý podařilo zastavit unijní kvóty na imigranty, ale skutečnost je jiná.

Tomio Okamura: V těchto dnech si opětovně připomínáme tragické výročí okupace naší země armádami Varšavské smlouvy v roce 1968.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: V těchto dnech si opětovně připomínáme tragické výročí okupace naší země armádami Varšavské smlouvy v roce 1968.

Tomio Okamura: „ČSSD je dlouhodobě rozhádaná a dá se říct i rozpadající se strana. Přijímání nebo přerozdělování nepřizpůsobivých migrantů v rámci politiky EU je opravdu otřesné“, říká mimo jiné v nejnovějším velmi zajímavém rozhovoru pro Parlamentní listy poslankyně SPD a učitelka 1. stupně základní školy Tereza Hyťhová.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: „ČSSD je dlouhodobě rozhádaná a dá se říct i rozpadající se strana. Přijímání nebo přerozdělování nepřizpůsobivých migrantů v rámci politiky EU je opravdu otřesné“, říká mimo jiné v nejnovějším velmi zajímavém rozhovoru pro Parlamentní listy poslankyně SPD a učitelka 1. stupně základní školy Tereza Hyťhová.

Tomio Okamura: Vláda chce zvýšit daně a odvody pro živnostníky.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Vláda chce zvýšit daně a odvody pro živnostníky.

Tomio Okamura: Vlivná organizace ČSSD Ústeckého kraje dnes zveřejnila, že žádá rezignaci předsedy ČSSD Jana Hamáčka.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Vlivná organizace ČSSD Ústeckého kraje dnes zveřejnila, že žádá rezignaci předsedy ČSSD Jana Hamáčka.

Tomio Okamura: Hamáčkovo (ČSSD) ministerstvo vnitra šikanuje hnutí SPD a stalo se dalším subjektem v politickém boji.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Hamáčkovo (ČSSD) ministerstvo vnitra šikanuje hnutí SPD a stalo se dalším subjektem v politickém boji.

Tomio Okamura: Hnutí SPD souhlasí s vyjádřením prezidenta republiky Miloše Zemana, ve kterém konstatoval, že pan Michal Šmarda (ČSSD) se nikdy nezabýval problematikou české kultury a z tohoto důvodu není odborně kompetentní pro výkon funkce ministra kultury České republiky.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Hnutí SPD souhlasí s vyjádřením prezidenta republiky Miloše Zemana, ve kterém konstatoval, že pan Michal Šmarda (ČSSD) se nikdy nezabýval problematikou české kultury a z tohoto důvodu není odborně kompetentní pro výkon funkce ministra kultury České republiky.

Tomio Okamura: Vláda ANO, ČSSD a KSČM se rozhodla zavést uhlíkovou daň. Pro rodinný domek topící uhlím to bude znamenat ročně 4500 korun a pro domek topící zemním plynem 1300 korun ročně daně.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Vláda ANO, ČSSD a KSČM se rozhodla zavést uhlíkovou daň. Pro rodinný domek topící uhlím to bude znamenat ročně 4500 korun a pro domek topící zemním plynem 1300 korun ročně daně.