Aktuality

Tomio Okamura: Babiš žije evidentně v jiném světě než miliony běžných našich občanů!

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Babiš žije evidentně v jiném světě než miliony běžných našich občanů!

Tomio Okamura: Sice průzkumům veřejného mínění příliš nevěřím, protože všichni vidíte, jak se liší s reálnými výsledky, ale ať je to tak či onak, tak mi dovolte přesto od srdce poděkovat za to, že podle včera zveřejněného průzkumu agentury STEM mi vyjadřuje důvěru 35 procent lidí.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Sice průzkumům veřejného mínění příliš nevěřím, protože všichni vidíte, jak se liší s reálnými výsledky, ale ať je to tak či onak, tak mi dovolte přesto od srdce poděkovat za to, že podle včera zveřejněného průzkumu agentury STEM mi vyjadřuje důvěru 35 procent lidí.

Tomio Okamura: Agresivní muslimský migrant a kriminálník křičel včera v Praze na veřejnosti děsivé „Allah Akbar“ (Aláh je největší)!

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Agresivní muslimský migrant a kriminálník křičel včera v Praze na veřejnosti děsivé „Allah Akbar“ (Aláh je největší)!

Tomio Okamura: V přímém přenosu se opět ukazuje nekompetentnost a amatérismus Pirátů, kteří poškozují české národní zájmy a jednají proti oficiální zahraniční politice našeho státu.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: V přímém přenosu se opět ukazuje nekompetentnost a amatérismus Pirátů, kteří poškozují české národní zájmy a jednají proti oficiální zahraniční politice našeho státu.

Tomio Okamura: Po chystaném zvýšení penzí v průměru o 900 korun dojde u penzistů, kteří žádají o příspěvek na bydlení, k jeho snížení v maximální částce cca 300 korun.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Po chystaném zvýšení penzí v průměru o 900 korun dojde u penzistů, kteří žádají o příspěvek na bydlení, k jeho snížení v maximální částce cca 300 korun.

Tomio Okamura: Evropská unie buduje další nástroj na trestání a vydírání neposlušných členských států EU, kterým chce rovněž naprosto pošlapat jejich suverenitu.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Evropská unie buduje další nástroj na trestání a vydírání neposlušných členských států EU, kterým chce rovněž naprosto pošlapat jejich suverenitu.

Tomio Okamura: Také kvůli jedenácti hlasům europoslanců ANO, KDU-ČSL, TOP09 a STAN byla těsnou většinou devíti hlasů zvolena předsedkyní Evropské komise blízká spolupracovnice Angely Merkelové a podporovatelka migrace Ursula von der Leyenová.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Také kvůli jedenácti hlasům europoslanců ANO, KDU-ČSL, TOP09 a STAN byla těsnou většinou devíti hlasů zvolena předsedkyní Evropské komise blízká spolupracovnice Angely Merkelové a podporovatelka migrace Ursula von der Leyenová.

Tomio Okamura: Jedenáct českých europoslanců pomohlo svými hlasy přítelkyni a kolegyni Angely Merkelové Ursule von der Leyen do klíčového křesla předsedkyně Evropské komise.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Jedenáct českých europoslanců pomohlo svými hlasy přítelkyni a kolegyni Angely Merkelové Ursule von der Leyen do klíčového křesla předsedkyně Evropské komise.

Tomio Okamura: Maďarský premiér Viktor Orbán varuje před přílivem milionů migrantů a udeřil hřebíček na hlavičku i v dalších svých myšlenkách.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Maďarský premiér Viktor Orbán varuje před přílivem milionů migrantů a udeřil hřebíček na hlavičku i v dalších svých myšlenkách.

Tomio Okamura: Švédsko je země, kde se stávají naprosto šílené věci.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Švédsko je země, kde se stávají naprosto šílené věci.