Aktuality

Tomio Okamura: Maďarský premiér Viktor Orbán se v rozhovoru na rádiu Kossuth ohradil proti tomu, jak Západ, který má sám máslo na hlavě, neustále poučuje Maďarsko. Orbán má podle mě pravdu.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Maďarský premiér Viktor Orbán se v rozhovoru na rádiu Kossuth ohradil proti tomu, jak Západ, který má sám máslo na hlavě, neustále poučuje Maďarsko. Orbán má podle mě pravdu.

Tomio Okamura: Vláda po nás dnes ve Sněmovně žádá zvýšení státního dluhu o rekordních 200 mld. Kč na astronomických 500 mld. Kč, tedy půl biliónu. To je v historii naší republiky zcela nevídané.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Vláda po nás dnes ve Sněmovně žádá zvýšení státního dluhu o rekordních 200 mld. Kč na astronomických 500 mld. Kč, tedy půl biliónu. To je v historii naší republiky zcela nevídané.

Tomio Okamura: Hnutí SPD nedá vládě bianco šek na extrémní zadlužení České republiky.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Hnutí SPD nedá vládě bianco šek na extrémní zadlužení České republiky.

Tomio Okamura: Pirátům bude radit Svatopluk Bartík.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Pirátům bude radit Svatopluk Bartík.

Tomio Okamura: Když se u nás afričtí imigranti poperou, tak jenom nožem a nebo sekerou… Itálie, oblast Mantova: ⚠️ Nigerijec (28 let) , se vydal se sekerou do ulic, napadl a zranil známého, zuřivě rozbil okénka automobilů, výlohy několika obchodů a poničil tam vybavení.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Když se u nás afričtí imigranti poperou, tak jenom nožem a nebo sekerou… Itálie, oblast Mantova: ⚠️ Nigerijec (28 let) , se vydal se sekerou do ulic, napadl a zranil známého, zuřivě rozbil okénka automobilů, výlohy několika obchodů a poničil tam vybavení.

Tomio Okamura: Tisková konference hnutí SPD 23.6.2020

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Tisková konference hnutí SPD 23.6.2020

Tomio Okamura: Arabské klany hrozí německým policistům zabitím, pokud si dovolí vstoupit do jejich no-go zóny – muslimové tvrdí, že v těchto čtvrtích platí právo šáría.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Arabské klany hrozí německým policistům zabitím, pokud si dovolí vstoupit do jejich no-go zóny – muslimové tvrdí, že v těchto čtvrtích platí právo šáría.

Tomio Okamura: Dnes večer jsem byl po roce a půl konečně živě v hlavních Událostech ČT1 na nejaktuálnější témata.

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Dnes večer jsem byl po roce a půl konečně živě v hlavních Událostech ČT1 na nejaktuálnější témata.

Tomio Okamura: Denní aktuality 22.6.2020

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Denní aktuality 22.6.2020

Tomio Okamura: Toto řekl předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček o islámu: „Odsuzuji islamofobii, stejně jako odsuzuji jakoukoli jinou formu extremismu či rasismu. Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti.“

Rubriky: Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomio Okamura: Toto řekl předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček o islámu: „Odsuzuji islamofobii, stejně jako odsuzuji jakoukoli jinou formu extremismu či rasismu. Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti.“